Ga naar hoofdinhoud

Servocilinder

SEW-Eurodrive heeft de serie oliebadgesmeerde servocilinders uitgebreid met het type CMSB50. Het oliebadsmeersysteem draagt bij aan een gelijkmatige opwarming en een onderhoudsvrije werking; waterkoeling is optioneel. Deze lineaire spindel is direct ruimtebesparend op de motor te monteren of middels een adapter samen te bouwen met de CMP..-standaard servomotoren.

Toepassingen zijn te vinden in applicatie waar hoge lineaire snelheden bij een willekeurige slaglengte zijn vereist. Tevens zijn ze toe te passen voor korteslag toepassingen (korter dan 1 mm) met extreem korte cyclustijden van bijvoorbeeld 0,1 s. Gecombineerd met een servobesturing zijn met deze cilinders flexibele en in kracht regelbare lineaire aandrijfsystemen te realiseren.

Uitvoeringen servocilinder

De servocilinders zijn beschikbaar in de maatvoeringen S, M en L en bieden een maximale voortstuwingskracht van 8 kN. Verder zijn ze voorzien van een kogelomloopspindel en daarnaast voorbereid voor een trapeziumdraad. De maximale lineaire snelheid van 0,375 m*s-1 is onafhankelijk van de slaglengte en kan variëren van 70 – 600 mm. De tussenliggende stappen zijn: 100, 150, 200, 300 en 400.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven