Softstarters voor maritieme toepassingen

Solcon iStart softstarters

Hiflex levert nu ook de Solcon softstarters ten behoeve van maritieme toepassingen. Deze nieuwste iStart-reeks biedt een stroombereik van 17 A tot en met 1100 A en heeft over de gehele range een ingebouwde by-pass.

De iStart-serie is uitgevoerd met drie stroomtrafo’s voor accurate stroommeting en biedt plug-in communicatiemodules zoals Modbus, Profibus en Devicenet. De iStart-serie heeft een standaard aansluitspanning van 208 V tot 480 V en een inline en inside delta-aansluiting met alarm voor foutieve aansluiting.

Softstarters

De serie is uitgerust met een aantal geavanceerde functies, waaronder RTC voor real-time event en trip log, Basis, Professional en Expert set-up menu, universele elektronicaspanning van 95 VAC tot 230 VAC of 95 VDC tot 230 VDC. Verder heeft de iStart serie een frequentie autotracking van 45 Hz tot 65 Hz en een auto reset voor geselecteerde foutmeldingen. Ook is de serie geoptimaliseerd voor IE3-motoren.

De iStart-serie is toepasbaar voor de meest uiteenlopende applicaties, zoals pompen, ventilatoren, compressoren, shredders en hamermolen-, transport- en hangbaansystemen.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven