Jeroen van Hooff is per 1 oktober 2017 benoemd als nieuwe managing director van Easyfairs Nederland, organisator van beurzen en evenementen waar ook Evenementenhal deel van uit maakt. Van Hooff zal in de verdere integratie van deze merken een belangrijke rol spelen.
Van Hoff heeft brede ervaring op het gebied van recruitment en talentmanagement en levert daarmee een bijdrage aan het verder uitbouwen van de positie van Easyfairs op de Nederlandse markt.
Ambitieus Easyfairs
Cornelien Baijens en Martine Bramer-Bekmann zijn in april reeds aangesteld als Business Unit Directors om alle evenementen en beurzen van Easyfairs en Evenementenhal in Gorinchem, Hardenberg en Venray in goede banen te leiden. Baijens is al meer dan 13 jaar werkzaam voor Easyfairs Nederland. Zij is verantwoordelijk voor alle commerciële taken voor de locatie in Gorinchem. Bramer-Bekmann is alweer 14 jaar werkzaam voor Evenementenhal en is verantwoordelijk voor Hardenberg en Venray.
Sinds de overname van Evenementenhal behoort Easyfairs wereldwijd tot de top 20 van de beurzen- en evenementenbranche. Het is het streven van Van Hooff om het bedrijf tot de nummer 1 in Nederland te maken. Nieuwe evenementen lanceren en relaties opbouwen met nieuwe en bestaande klanten houdt in dat het bedrijf talent de ruimte moet geven om te ontwikkelen maar ook dat wij onze processen moeten optimaliseren.


