De ‘next generation’ inclinosensoren van Gemac, die op de markt wordne gebracht door Prokorment, kunnen nauwkeurige hoekmetingen uitvoeren met een resolutie van 0,01 graad. Een achtste orde Butterworthfilter voorkomt dat trillingen uit de toepassing het uitgangssignaal beïnvloeden. dfsf
Met de apart verkrijgbare starterkit kunnen de sensoren met een X/Y as ingesteld worden in iedere gewenste hoek tussen 0 en 180 graden. De enkelassige sensor heeft een bereik van 360 graden over de Z-as.
De sensoren zijn verkrijgbaar met een analoge uitgang 0–10V/4-20mA (in stelbaar op andere waarden) of met een CAN/CANopen uitgangssignaal. De analogesensoren hebben daarnaast de mogelijkheid om een kunstmatige horizon te bepalen, de sensor kan vooraf of na installatie ‘genuld’ worden.


