Compacte PLC’s

Panasonic Electric Works heeft een compact PLC-serie geïntroduceerd, de FP0R. Deze PLC is ontworpen voor kleine installaties die meer rekencapaciteit vragen dan de gangbare logische modu-les bieden, zoals print- en etiketteermachines, kleinschalige duurzame energie voorzieningen, AGV’s en landbouwmachines.

De PLC’s zijn geschikt voor deze toepassingen, doordat ze standaard zijn voorzien van zes-kanaals high-speed tellers en pulsuitgangen voor aansturing van vier assen. Deze high-speed I/O kan gelijktijdig worden gebruikt, wat zorgt voor de juiste processynchronisatie die bij deze toepassingen cruciaal is.

De PLC meet 60 x 90 x 25 mm en is uitbreidbaar tot 128 I/O. De verwer-kingssnelheid is 80 ns per basisinstructie en er is ruimte voor 32 k programmastappen en 32 k word data.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven