Van 2 t/m 5 oktober vindt de World of Technology & Science (WoTS) plaats in de Jaarbeurs te Utrecht. Deze technologiebeurs op het gebied van industriële automatisering, aandrijftechniek, elektronica, laboratoriumtechniek en procestechniek geeft exposanten de mogelijkheid om een innovatief product of bijzondere oplossing extra aandacht te geven door mee te doen met de TechAwards.
De WoTS 2018 bestaat tegenwoordig uit vijf verschillende deelgebieden: World of Automation, World of Laboratory, World of Motion & Drives, World of Electronics en World of Industrial Processing. Met deze indeling krijgen de branches hun eigen identiteit, expositieprogramma en richten zij zich op hun eigen bezoekersdoelgroepen met interactieve beursprojecten en aansprekende en actuele seminaronderwerpen. De TechAward is het ideale platform om een noviteit te tonen aan een breed publiek en de nodige promotie te genereren. Er worden TechAwards uitgedeeld in drie categorieën. Er is een TechAwards binnen de World of Automation – Motion & Drives, eentje binnen World of Laboratory en eentje binnen World of Electronics.
Hoe kan ik meedoen?
Meedoen aan de TechAward is eenvoudig. Meld uw noviteit(en) aan voor de TechAward 2018 trofee in één van de drie categorieën: World of Automation – Motion & Drives, World of Laboratory en World of Electronics. Inzenden, met daarbij productnaam, productomschrijving, promotie-materiaal en naam van de exposant, kan tot 1 augustus. Hoe later de beursorganisatie uw inzending ontvangt, hoe korter bezoekers kunnen stemmen.
Stemmen en jury
Vanaf mei 2018 kunnen bezoekers van de WoTS-website al stemmen op hun favoriete noviteit. Stemmen kan tot 1 september via de WoTS2018 website. Daarnaast kijkt een professionele vakjury naar alle inzendingen. Nieuw ten opzichte van eerdere edities is dat deze vakjury (waaronder de hoofdredacteur van Aandrijftechniek) een prominentere rol heeft in het aanwijzen van de winnaar. De jury kiest zowel de vier genomineerde noviteiten per categorie (rekening houdend met stemvoorkeuren van de bezoekers), als de winnaar per categorie. De twaalf genomineerde noviteiten worden tentoongesteld in de TechAward galerijen op de beursvloer en de winnaars worden bekendgemaakt tijdens de exposantenborrel.
Kijk hier voor de inzendingen van World of Automation – Motion & Drives
Kijk hier voor de inzendingen van World of Laboratory
Kijk hier voor de inzendingen van World of Electronics


