Ga naar hoofdinhoud

Geïntegreerd heksysteem met veilige vergrendeling

De heksystemen PSENSgate van Pilz combineren hekbewaking, veilige vergrendeling en bewaking van breuk van grendels in één systeem. Daardoor zijn PSENSgate inzetbaar in toepassingen tot PL e volgens EN ISO 13849-1, SIL CL 3 volgens EN/IEC 62061 respectievelijk tot veiligheidscategorie 4 volgens EN 954-1.

Deze veilige heksystemen zijn geschikt voor klassieke grote hekken en voor hekken die niet onbedoeld mogen worden geopend. Alle veiligheidsfuncties voor bewaking van hekken (noodstop en hulp-/noodontgrendeling) en tevens alle bedieningselementen zijn geïntegreerd op het kleinst mogelijke oppervlak.

In combinatie met besturingstechniek van Pilz is dit de veilige totaaloplossing voor hekbeveiliging. Veilige heksystemen van PSENsgate zijn geschikt voor zwaar industrieel gebruik en bieden de grootste bescherming tegen manipulatie. PSENSgate verenigen veilige hekbewaking, veilige vergrendeling en bewakingen van breuken van grendels en bouten in een systeem.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven