Wie na 1 januari 2012 produc-ten van Mini Motor wil bestel-len, kan dit alleen nog doen bij de eigen vestiging van de onderneming in Nederland. Na meer dan 25 jaar te zijn ver-tegenwoordigd in de Benelux gaat Mini Motor Aandrijftech-niek per 1 januari 2012 als alleenvertegenwoordiging met een eigen vestiging verder.
De van origine Italiaanse fabrikant verwacht met de start van deze ex-clusieve vestiging sneller te kunnen leveren en betere technische onder-steuning te kunnen bieden.Mini Motor produceert en levert coaxiale en haakse (wormwiel) motorreductoren met een vermogen tot 270 W.
De producten van Mini Motor worden gekenmerkt door kwaliteit en ontwerp. Het bedrijf biedt ook oplossingen op maat. Ook levering van kleine partijen is mogelijk.