Ga naar hoofdinhoud

Joep de Jong naar Elma

Sinds eind juni is Joep de Jong werkzaam bij Elma als International Business Development Manager . In zijn nieuwe functie gaat De Jong leiding geven aan de vestiging van Elma in China, Wuxi Elma Motors Drives and Automation Ltd. Daarnaast zal hij de Roemeense dochter van Elma gaan aansturen, SC Elro SRL.

De 100% dochter van Elma in China zal zich richten op export van elek-tromotoren naar Europa en op aandrijf- en besturingstechnische projecten voor de locale markt, waarbij de focus zal liggen op de marine en de off-shore markt.

Voordat hij overstapte naar Elma heeft De Jong zeventien jaar bij Dutchi Motors gewerkt en is daar verantwoordelijk geweest voor de verkoop, kwaliteit en R&D van de Dutchi motoren.

x
Mis niet langer het laatste nieuws

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief.

Inschrijven