
Op 1 november is de naam Vector Aandrijftechniek B.V. officieel gewijzigd in SEW-Eurodrive B.V. De specialist in aandrijftechniek werd in 2000 al een volle dochter van het Duitse SEW-Eurodrive, nu is ook de bedrijfsnaam aangepast aan die van het moederbedrijf. Alle andere bedrijfsgegevens, zoals BTW-nummer en banknummer, blijven ongewijzigd.
Het bedrijf is de laatste elf jaar volledig geïntegreerd in het wereldwijde netwerk van het moederbedrijf en daarom was het voor Vector dan ook een logische stap om ook de juridische naam daarop aan te passen.
Het SEW-concern telt wereldwijd circa 14.000 medewerkers, heeft 15 productiebedrijven, 75 Drive Technology Centers, verspreid over 44 landen. SEW-Eurodrive in Nederland is één van de assemblagefabrieken met 155 personeel, werkzaam in Rotterdam en op de lokale vestigingen in Zutphen, Purmerend en Grubbenvorst.

Zoek in de leveranciersgids van AT-aandrijftechniek en vind de juiste leverancier bij het product dat u nodig heeft. Deze gids geeft een compleet overzicht van leveranciers, producten, merken en diensten voor de aandrijfbranche.
Wilt u op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen in de aandrijfbranche? Laat dan hier uw e-mailadres achter en ontvang elke week gratis het laatste nieuws in uw mailbox.
Klik hier om de laatste nieuwsbrief te bekijken.