RSS feed van de Branche nieuwspagina
Branche

Team Klein wint tweede Actemium Automation Award

21-10-2009
Team Klein wint tweede Actemium Automation Award

Het Avans-team van Dennis Klein, vierdejaarsstudent Industriële Automatisering in Den Bosch, heeft de tweede Actemium Automation Award gewonnen. Behalve de wisselbeker ontvingen zij een geldbedrag van 2000 euro. Tweederde van dit prijzengeld komt ten goede aan de Avans-opleiding, eenderde mag het winnende team in eigen zak steken.

De wedstrijd werd gehouden in het EduLab in Veghel waar verschillende betrokken bedrijven, waaronder VanderLande Industries, Rockwell Automation en Siemens opdrachten hadden bedacht voor de deelnemers. Zoals een ontwerp voor een zuinige draaistroommotor maken en een batch- en traceabilityrapport schrijven. Een vakjury liep rond en keek hoe de teams samenwerkten. De bedrijven beoordeelden hoe inhoudelijk aan de opdracht werd voldaan.

De Actemium Automation Award is een jaarlijkse wedstrijd waarin teams van derde- en/of vierdejaars hbo-studenten van verschillende, nationale engineersopleidingen de strijd met elkaar aangaan. Wie de negen engineersopdrachten het snelst en best oplost, is de winnaar.

Gepubliceerd op 21-10-2009 (13:10)