RSS feed van de Branche nieuwspagina
Branche

Schneider Electric start online-onderwijscommunity

29-06-2009
Schneider Electric start online-onderwijscommunity

Schneider Electric heeft de online-onderwijscommunity Energy University gelanceerd. De site leert deelnemers hoe ze uiteenlopende energie-efficiënte oplossingen succesvol kunnen toepassen. De cursisten beschikken na afloop over expertise om efficiency-problemen veilig, betrouwbaar en kosteneffectief aan te pakken.

De cursussen zijn leveranciersonafhankelijk. Op die manier profiteert iedereen die betrokken is bij besluitvorming, management, planning, ontwerp of implementatie van een ruimte waarbij energie een rol speelt. De cursussen richten zich niet op producten, maar op de belangrijke concepten en best practices die nodig zijn om een acceptabele mate van energiemanagement te behalen.

Zelfstudie
Het doorlopen van elke cursus duurt ongeveer een uur en is te volgen vanaf elke computer met internetverbinding. De zelfstudie wordt aantrekkelijker gemaakt door een gelijktijdig meelopende quiz, waarin het succes wordt gemeten. Na een succesvol examen ontvangt de cursist een certificaat dat aangeeft dat de deelnemer voldoende kennis heeft over energiemanagement en in staat is zelfstandig om te gaan met energiebewustwording, probleemaanpak en het ontwerpen van oplossingen.

Gepubliceerd op 29-06-2009 (16:30)